Naam Groep Aanwezig Maildres Functie 
Miranda Verharen   ma - vr miranda.verharen@inova-basisonderwijs.nl Directeur
Leandra Pappers 0/1/2 ma, di leandra.pappers@inova-basisonderwijs.nl Groepsleerkracht
Hester Salas 0/1/2 ma, wo, do hester.salassejas@inova-basisonderwijs.nl Zij-instromer
Mariëlle Bosgieter 0/1/2 do, vr marielle.bosgieter@inova-basisonderwijs.nl Groepsleerkracht
Sabine Nowee 0/1/2 ma-vr               sabine.nowee@inova-basisonderwijs.nl Pedagogisch medewerker
Carolien van der Schilt 3/4 ma, do, vr carolien.vanderschilt@inova-basisonderwijs.nl Groepsleerkracht
Sharon van Elderen 3/4 di en wo sharon.vanelderen@inova-basisonderwijs.nl Groepsleerkracht
Mandy van den Nieuwenhuizen 5/6 ma, di mandy.vandennieuwenhuizen@inova-basisonderwijs.nl Groepsleerkracht
Fatma Karabektas 5/6 wo-vr fatma.karabektas@inova-basisonderwijs.nl Groepsleerkracht
Marleen de Zeeuw 3-8 ma, di, do, vr marleen.dezeeuw@inova-basisonderwijs.nl Groepsleerkracht
Shannon Fierinck 7/8 ma-vr shannon.fierinck@inova-basisonderwijs.nl Groepsleerkracht
Zefanja Tol 3/4 en 7/8 ma-do zefanja.tol@inova-basisonderwijs.nl Leerkracht ondersteuner
Ron van Viersen 5/6 di, do, vr ron.vanviersen@inova-basisonderwijs.nl Leerkracht ondersteuner
Patrick Triep   ma, di, do patrick.triep@inova-basisonderwijs.nl Vakdocent bewegingsonderwijs Leerkracht Engels
Vanessa Obinu   ma, vr   Vakdocent beeldende vorming
Stepanka Huisman   di   Vakleerkracht GVO
         
Sanne Harthoorn   ma, di, do sanne.harthoorn@inova-basisonderwijs.nl Intern begeleider
Debora Pinas   ma debora.pinas@minters.nl Gezinsspecialist
Marc Lomans   ma, di, wo marc.lomans@inova-basisonderwijs.nl Conciërge
Monique van der Heijden   ma, do, vr monique.vanderheijden@inova-basisonderwijs.nl Administratie