Naam Groep Aanwezig Maildres Functie 
Martine van den Berg   ma - vr martine.vandenberg@stichtingboor.nl Directeur
Marleen de Zeeuw 0/1/2 ma, di marlee.dezeeuw@inova-basisonderwijs.nl Groepsleerkracht
Hester Salas 0/1/2 ma, wo, do hester.salassejas@inova-basisonderwijs.nl Groepsleerkrcaht
Sabine Nowee
0/1/2 ma,vr sabine.nowee@inova-basisonderwijs.nl Pedagogisch medewerker
Marielle Bosgieter 3/4/5
do-vr               marielle.bosgieter@inova-basisonderwijs.nl  Groepsleerkrcaht
Carolien van der Schilt 3/4/5 ma, do, vr carolien.vanderschilt@inova-basisonderwijs.nl Groepsleerkracht
Leandra Pappers 3/4/5 ma,di leandra.pappers@inova-basisonderwijs.nl Groepsleerkracht
Esther Brix
3/4/5   esther.brix@inova-basisonderwijs.nl Zij-instromer
Mandy van den Nieuwenhuizen 6/7/8
ma, di mandy.vandennieuwenhuizen@inova-basisonderwijs.nl Groepsleerkracht
Fatma Karabektas 6/7/8 do-vr fatma.karabektas@inova-basisonderwijs.nl Groepsleerkracht
Shannon Fierinck 6/7/8 ma-vr shannon.fierinck@inova-basisonderwijs.nl Groepsleerkracht
Zefanja Tol 6/7/8 ma-do zefanja.tol@inova-basisonderwijs.nl Leerkracht ondersteuner
Patrick Triep   di, do,vr patrick.triep@inova-basisonderwijs.nl Vakdocent bewegingsonderwijs Leerkracht Engels
Sanne Harthoorn   ma, di, do sanne.harthoorn@inova-basisonderwijs.nl Intern begeleider

 

Gezinsspecialist
Marc Lomans   ma, di, wo marc.lomans@inova-basisonderwijs.nl Conciërge
Monique van der Heijden   ma, do, vr monique.vanderheijden@inova-basisonderwijs.nl Administratie